AVGA477M25G24T-F
MFR.Part #
AVGA477M25G24T-F
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 640mΩ@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS