AVEK227M10F24T-F
MFR.Part #
AVEK227M10F24T-F
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 220uF 222.5mA@10kHz 2Ω@120Hz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS