AVS475M50B12B-F
MFR.Part #
AVS475M50B12B-F
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 30.6mA@10kHz 4.7uF 49.4Ω@120Hz 4mm 5.4mm 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS