LSR3700008201KR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LSR3700008201KR500
JLCPCB Part #
C19555357
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 500mW 8.2kΩ Metal Film Resistors ±10% 插件 Through Hole Resistors ROHS