380LX103M025A202
MFR.Part #
380LX103M025A202
JLCPCB Part #
C19554150
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 20mm 25V 3.1A@20kHz 3000hrs@85℃ 35mm 60mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS