380LQ681M35K042
MFR.Part #
380LQ681M35K042
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 293mΩ@120Hz 30mm 35V 4.02A@20kHz 42mm 680uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS