CIH03T2N4SNC
Extended
- Manufacturer
- Samsung Electro-Mechanics
- MFR.Part #
- CIH03T2N4SNC
- Description
- 2.4nH 200mA 250mΩ 5@100MHz - Inductors (SMD) ROHS