SPA101M04R
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SPA101M04R
Description
-40℃~+105℃ 1.9mm 1000hrs@105℃ 100uF 3A@100kHz 4V 9mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS