381EL101M450H052
MFR.Part #
381EL101M450H052
Description
-25℃~+105℃ 1.47Ω@120Hz 100uF 10mm 22mm 450V 50mm 7000hrs@105℃ 900mA@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS