AHA226M63F24B-F
MFR.Part #
AHA226M63F24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 13.6Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 22uF 51mA@10kHz 63V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS