CIH02T3N5SNC
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
CIH02T3N5SNC
JLCPCB Part #
C19540924
Package
01005
Description
1.1Ω 180mA 2@100MHz 3.5nH 01005 Inductors (SMD) ROHS