RP164PJ110CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RP164PJ110CS
JLCPCB Part #
C19540606
Package
1206
Description
11Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS