AFK157M50G24B-F
MFR.Part #
AFK157M50G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 150uF 180mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 50V 670mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS