381LX121M350H032
MFR.Part #
381LX121M350H032
JLCPCB Part #
C19540437
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@20kHz 1.658Ω@120Hz 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 350V 37mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS