AFC226M16C12B-F
MFR.Part #
AFC226M16C12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.1Ω@120Hz 16V 22uF 5.4mm 5mm 95mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS