380LX181M450A012
MFR.Part #
380LX181M450A012
JLCPCB Part #
C19526520
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 180uF 25mm 3000hrs@85℃ 35mm 450V 921mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS