S1703B-27.0000(T)
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
S1703B-27.0000(T)
JLCPCB Part #
C1989773
Package
SMD-4P,5.2x7.2mm
Description
0℃~+70℃ 27MHz 3.3V 8mA HCMOS、TTL SMD-4P,5.2x7.2mm Crystal Oscillators ROHS