ESRD150M08B
MFR.Part #
ESRD150M08B
Description
-55℃~+105℃ 1.6A@100kHz 1.8mm 1000hrs@105℃ 15uF 40mΩ 8V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS