381LQ101M450J012
MFR.Part #
381LQ101M450J012
Description
-25℃~+105℃ 1.824Ω@120Hz 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 27mm 450V 900mA@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS