ESRD330M06B
MFR.Part #
ESRD330M06B
Description
-55℃~+105℃ 1.8mm 1000hrs@105℃ 28mΩ 2A@100kHz 33uF 6.3V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS