CG400T450R2C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG400T450R2C
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 3.24Ω@120Hz 34.93mm 40uF 450V - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS