381LX680M450H042
MFR.Part #
381LX680M450H042
JLCPCB Part #
C19517097
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 3.901Ω@120Hz 3000hrs@105℃ 40mm 450V 68uF 700mA@20kHz ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS