380LQ182M160A022
MFR.Part #
380LQ182M160A022
Description
-40℃~+85℃ 10mm 111mΩ@120Hz 160V 1800uF 2000hrs@85℃ 32mm 35mm 5.88A@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS