381EL122M200K052
MFR.Part #
381EL122M200K052
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 160mΩ@120Hz 200V 3.22A@20kHz 30mm 50mm 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS