381LQ682M050J042
MFR.Part #
381LQ682M050J042
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 3.8A@20kHz 42mm 50V 61mΩ@120Hz 6800uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS