AVS336M63F24B-F
MFR.Part #
AVS336M63F24B-F
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 2000hrs@85℃ 33uF 63V 76.5mA@10kHz 8mm 9.1Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS