381LX153M016H042
MFR.Part #
381LX153M016H042
JLCPCB Part #
C19510096
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 16V 22mm 3.7A@20kHz 3000hrs@105℃ 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS