AHA108M06F24B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA108M06F24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 1000uF 2000hrs@105℃ 510mA@10kHz 6.3V 600mΩ@120Hz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS