NFR0200003308JR500
MFR.Part #
NFR0200003308JR500
JLCPCB Part #
C19507425
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.3Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS