DSC6311JI2FA-027.0000T
MFR.Part #
DSC6311JI2FA-027.0000T
JLCPCB Part #
C1987946
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.3V 27MHz 3mA LVCMOS SMD-4P Crystal Oscillators ROHS