PR03000204700JR500
MFR.Part #
PR03000204700JR500
JLCPCB Part #
C19505265
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 3W 470Ω Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS