AHA337M35G24B-F
MFR.Part #
AHA337M35G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35V 425mA@10kHz 700mΩ@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS