TG2016SMN 38.4000M-ECGNNM3
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
TG2016SMN 38.4000M-ECGNNM3
JLCPCB Part #
C1987373
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 1.8mA 38.4MHz Clipped sine wave ±500ppb SMD Temperature Compensated Crystal Oscillators (TCXO) ROHS