TG2016SMN 26.0000M-MCGNNM3
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
TG2016SMN 26.0000M-MCGNNM3
JLCPCB Part #
C1987362
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1.5mA 2.8V~3.3V 26MHz Clipped sine wave ±500ppb SMD Temperature Compensated Crystal Oscillators (TCXO) ROHS