AHA336M35D16B-F
MFR.Part #
AHA336M35D16B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 33uF 35V 5.4mm 6.3mm 71.4mA@10kHz 8Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS