AHD227M16G24B
MFR.Part #
AHD227M16G24B
Description
-40℃~+105℃ 1.7Ω@120Hz 10.2mm 10mm 16V 192.1mA@10kHz 220uF 5000hrs@105℃ ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD