381LQ331M315H452
MFR.Part #
381LQ331M315H452
Description
-40℃~+105℃ 1.68A@20kHz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 315V 330uF 47mm 502mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS