DE2E3SA332MA3BX02F
MFR.Part #
DE2E3SA332MA3BX02F
JLCPCB Part #
C19487372
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 300V X1、Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS