381LQ101M450H022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LQ101M450H022
Description
-25℃~+105℃ 1.82Ω@120Hz 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 450V 900mA@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS