381LX182M100A022
MFR.Part #
381LX182M100A022
JLCPCB Part #
C19485380
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 1800uF 3.45A@20kHz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS