DE2E3SA152MN2AT01F
MFR.Part #
DE2E3SA152MN2AT01F
JLCPCB Part #
C19482705
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 250V、300V X1、Y2 ±20% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS