381LX391M200K012
MFR.Part #
381LX391M200K012
JLCPCB Part #
C19477987
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@20kHz 10mm 200V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 510mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS