EMZS350ARA681MJA0G
MFR.Part #
EMZS350ARA681MJA0G
JLCPCB Part #
C1984783
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.19A@100kHz 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 35V 60mΩ@100kHz 680uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS