P6SMB15CA TR13 TIN/LEAD
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
P6SMB15CA TR13 TIN/LEAD
JLCPCB Part #
C1984755
Package
SMB
Description
12.8V 15V 21.2V 28A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)