1.5SMC180CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC180CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984504
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 154V 180V 246V 5uA 6.1A@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS