1.5SMC30CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC30CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984496
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 25.6V 30V 36A@10/1000us 41.4V 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS