EMVY350ADA221MJA0G
MFR.Part #
EMVY350ADA221MJA0G
JLCPCB Part #
C1984486
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.3mm 10mm 220uF 35V 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS