AFK476M06B12B-F
MFR.Part #
AFK476M06B12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.35Ω@100kHz 2000hrs@105℃ 47uF 4mm 6.1mm 6.3V 90mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS