381LX121M450H042
MFR.Part #
381LX121M450H042
JLCPCB Part #
C19467744
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 1A@20kHz 22mm 3000hrs@105℃ 42mm 450V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS