AHA226M25D16B-F
MFR.Part #
AHA226M25D16B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.6Ω@120Hz 1000hrs@105℃ 22uF 25V 5.4mm 6.3mm 93.5mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS